GünlükHome

Eylülün sonuna doğru değişimler….

Ah Dua Lipa sen başkasın...
Ah Dua Lipa sen başkasın…

Yeniden merhabalar, her şey yolunda olmasa da yaşamaya devam ediyoruz.Hergün bize verilen yeni bir mucize ve bu mucizeyi verimli kullanabiliyorsak ne mutlu bize.Şu an bu yazıyı yazarken Dua Lipa – Break My Heart dinliyorum ve en sevdiğim nakarat kısmı da I would’ve stayed at home
‘Cause I was doin’ better alone But when you said, “Hello”
I know that was the end of it all. I should’ve stayed at home
‘Cause now there ain’t no letting you go. Am I falling in love
With the one that could break my heart? Türkçeye çevirirsek; Evde kalırdım
“Çünkü yalnız başıma daha iyisini yapıyordum. Ama “Merhaba” dediğinde … ”

Anna
Anna güzelsin amma…

Bu kadar biliyorum Evde kalmalıydım. Çünkü artık gitmene izin vermeyeceğim.
Aşık mıyım?Kalbimi kırabilecek olanla mı? Youtube’dan dinleyin mutlaka çok seveceksiniz eminim bu kısmı.Dua Lipa her zaman sevdiğim bir kadın tipi olmuştur.Anna ile yazışmalarımız bitti, Anna bir sitenin bir reklam ürünüymüş ve video chat için fiyatı yüksek bir meblağ istiyor malesef yine olmadı.Anna bana sık sık mail gönderiyor hepsi de yemleme aman siz dikkat edin!

Herbaderm Leke Kremi Yüz İçin Renk Açıcı
Herbaderm Leke Kremi Yüz İçin Renk Açıcı

Rossmann sitesinden kampanyalı olarak güneş lekelerim olduğu için leke kremi satın aldım çok sık kullanmasam da aklıma geldikçe kullanıyorum umarım kısa zamanda bu güneş lekelerinden kurtulurum.Aldığım ürün Herbaderm Leke Kremi Yüz İçin Renk Açıcı 42 tl gibi bir fiyata aldım şimdi doların çılgın dalgasıyla 72 tl ye yükselmiş ne olacak böyle anlamıyorum her şey kısa süre de nasıl iki katına ulaşır biz dolarla mı maaş alıyoruz anlamıyorum! 🙂

 

 

Robot yardımcılarmız da olacak...
İşi bilip, işe gitmeyenler!Eskiden içten kaçanlar için kullanılan bu sözün anlamı değişiyor!Artık sadece teknolojiyi iyi bilenler işe gitmeden iş yapabiliyor.

Chip dergisinin Corona sonrası nasıl olacak? Çalışma hayatı değişiyor adlı makalesi de bayağı ilgimi çekici.İş hayatının gitgide esnek, mobil, yoğun zorlu bir hal aldığını, dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğunu savunan dergi, Koronanın birgün sona ereceğini dile getiriyor korona bitsede iş hayatının bu şekilde verimli olacağını savunarak geleceğin böyle olacağını düşünüyor.

 

 

 

 

 

 

Bunlarda ilginizi çekebiilir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close