GünlükHome

15 Günde dahi nasıl olursunuz ve daha fazlası….

Bugün 15 günde dahi nasıl olursunuz adlı kitaba başladım her gün 10 sayfa okumayı düşünüyorum bu sayı 20 ye de çıkabilir.Kitabın ilk bir kaç sayfasını okuduğumda beni bayağı bir kendine çekti yazar kitabı bir konuşma havasında yazmış.Kitabın ilk sayfasında 20.000 beyin üzerinde çalıştığını söylemesi ve kimisinin estetikle burnunu ya da başka yerini düzeltmeye kalkıp beynini arka plana atması oysa asıl değişimin içten dışa doğru olması gerektiğini söylemesi oldukça hoşuma gitti.

Dün internetten sipariş verdiğim Zade Vital’e ait Balık yağı kapsülünü bugün 2. kez içtim orta yaşlarda olduğum ve genç kalmak, alzeimera yakalanmamak için sık sık tüketmeyi düşünüyorum İş yerinde hergün bir tane kullanmaya devam edeceğim.Bugün 2. tableti tüketmiş oldum.İnternetten Anna adında bir kızla bugün yazışmaya başladım ilk mesaj gönderen o oldu bana gerçek mi değil mi şu an için bilemiyorum ama görünümü oldukça hoşuma gitti Ukraynalı olması da oldukça iyi İngilizcemi biraz geliştirmeyi düşünüyorum.Android uygulamamdan günlük 10 kelime öğrenmeye başladım bugün öğrendiğim kelimler ise şunlar:colleague (meslektaş), recognize (tanımak), son (oğul), become (gelmek), leader (önder), complain (şikayet etmek ), come (gelmek), difference (fark), female (dişi), protect (korumak).Kelimelerin çoğunu bilsem de uygulamanın sundukları bunlar.

a101’den 39 tl ye gelen Piranha marka mini klaveyeyi aldım. Böylece mönitöre bağladığım androidboxu daha rahat kullanabileceğim.Ürün fiyatına göre oldukça iyi içindeki bataryayı satın almak istesek telefoncular 30-40 lira isterler eminim.Üzerinde mouse paneli olması aynı zamanda türkçe karakterleri de barındırması oldukça iyi.Aynı zamanda kırmızı, yeşil ve mavi ışık aydınlatması da mevcut.Windows 7 ve üzerinde otomatik tanıdığı gibi tüm smart tv ve androidboxlara da uyumlu.

 

 

 

etiket

Bunlarda ilginizi çekebiilir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close